Bąbelkowa folia – codzienne i niecodzienne zastosowania

Elastyczna, miękka i trwała folia bąbelkowa, to produkt, bez którego nie można sobie wyobrazić pakowania i zabezpieczania. Swoje miejsce znajduje głównie w branży transportowej. Chętnie korzystają z niej jednak wszystkie firmy, w tym sklepy internetowe, które regularnie wysyłają paczki. Przydaje się również w domowych zastosowaniach, tych klasycznych, jak i stosunkowo niecodziennych. Do czego sprawdzi się najlepiej?

Czytaj więcej o Bąbelkowa folia – codzienne i niecodzienne zastosowania

Ocena

Taśmy z nadrukiem – pomocne między innymi w biznesie

Taśma pakowa – proste akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie pakowanie i zabezpieczanie paczek. W tej zwyczajnej, niewielkich rozmiarów taśmie, kryje się jednak o wiele więcej możliwości, a z nich korzystają między innymi przedsiębiorstwa. W jaki sposób sprawdza się taśma z nadrukiem i jak ją wybierać, by spełniała swoje funkcje?

Czytaj więcej o Taśmy z nadrukiem – pomocne między innymi w biznesie

Ocena

Folia stretch – zdecydowanie warta zastosowania

Folia stretch to produkt rozciągliwy, bazujący na polipropylenie, polietylenie, kopolimerze bądź fluropolimerze. Jej produkcja następuje na dwa sposoby. Może być bowiem tworzona poprzez rozdmuch bądź wylew maszynowy. Obydwie metody wpływają na ostateczne właściwości folii, a także jej cenę. To od tego zależy również, którą finalnie wybierzemy, do czego nam posłuży i jak poradzi sobie z czynnikami zewnętrznymi na nią działającymi. Sprawdzamy możliwości elastycznej folii stretch.

Czytaj więcej o Folia stretch – zdecydowanie warta zastosowania

Ocena
Koperty bąbelkowe i ich zastosowanie

Koperty bąbelkowe i ich zastosowanie

Wykorzystywane w branży e-commerce, urzędach, biurach i domach wysyłkowych. Często znajdują zastosowanie również w domach prywatnych. Dzięki prostej, ale bardzo charakterystycznej budowie świetnie spełniają swoje zadanie. Z uwagi na ich niewielki koszt i możliwość oszczędzenia na wysyłce, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Koperty bąbelkowe, bo o nich tu mowa, stały się nieodłącznym elementem wyposażenia wielu przedsiębiorstw, biur, sklepów i urządów. Dziś opowiadamy, na czym polega ich fenomen. Czytaj więcej o Koperty bąbelkowe i ich zastosowanie

Ocena
Kartony tekturowe, na czym polega ich tajemnica

Kartony tekturowe, na czym polega ich tajemnica

Kartony tekturowe stały się nieodłącznym elementem naszej codziennej egzystencji. W nich przyjeżdża świeży towar do pobliskiego sklepu, do nich pakujemy przedmioty, które chcemy przechować na strychu, w nich znajdą się też nasze rzeczy osobiste podczas przeprowadzki. Warto przez chwilę zastanowić się, jak szerokie mają zastosowanie i jak bez nich wyglądałaby nasza codzienność. Czytaj więcej o Kartony tekturowe, na czym polega ich tajemnica

Ocena

Jakie produkty wybierać do transportu?

Zabezpieczanie przesyłek, jak i elementów na czas transportu, to kwestia, z którą zmagają się zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy. Na rynku znajdujemy jednak całą gamę produktów, dzięki którym można bez problemu poradzić sobie z pakowaniem. Zabezpieczaniem nawet najdelikatniejszych przesyłek. Ochroną produktów, towarów czy elementów, na czas przeprowadzki. Warto wiedzieć, co mamy do wyboru i w jaki sposób dobierać produkty, w zależności od rodzaju transportowanych elementów.

Czytaj więcej o Jakie produkty wybierać do transportu?

Ocena